Mobile menu

Současnost

Firma NBE Corp. vyrábějící v současnosti kytary Jolana se nachází v Hořovicích, středočeském maloměstě, asi na půl cesty mezi Prahou a Plzní. Jsme pyšní, že jsme mohli obnovit tradiční značku Jolana. Náš výrobní tým je tvořen zkušenými a tvůrčími zaměstnanci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrobou elektrických strunných nástrojů. Dbáme především na vysokou kvalitu a výborný zvuk každého nástroje, který opouští ruce našich zaměstnanců. Nástroje se vyrábějí v moderním a vybaveném provozu, ve kterém se vzájemně zastupují tradiční výrobní postupy s moderními technologiemi, a kde je veškerý čas a péče věnována zajištění kvality. Výrobky z naší kytarové továrny jsou exportovány zákazníkům zahraničním i tuzemským, od kterých zpětně získáváme vysoké uznání a ocenění. V NBE považujeme každého zákazníka za součást naší vlastní investice do rozvoje a zlepšování.
Naše moderní kytary Jolana přinášejí kytaristům vysokou technickou kvalitu, skvělé zvukové možnosti, nadstandardní zpracování a také dotek nostalgie.

Váš Jolana tým

https://occmakeup.com/ https://slot-gacor.kc-core-dev.gcp.oreilly.com/ http://situs-slot.accounts.fcbarcelona.com/ Megasloto https://slot88.media-b2c.quotatis.fr/ https://restorecal.org/ https://dev.binderhub.gcp.oreilly.com/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/