Mobil Menü

Modelle

Garzioso II JT

Dieses Instrument geht auf das Modell einer Grazioso E-Gitarre zurück, die in der ehemaligen Tschechoslowakei im Jahre 1955 erbaut wurde und dann in Brüssel zur EXPO 58 mit einer Goldmedaille ausgezeichnet wurde. Auch George Harrison spielte interessanterweise exakt diese Gitarre, bevor die Beatles später dann weltberühmt wurden. Die aktuelle Version der Grazioso bietet originale 1955-Designelemente, sowie das Kopfplattendesign von 1960 und verfügt über drei Tonabnehmer. Ein edles Schlagbrett in Perloid unterstreicht den echten Vintage-Charakter des technisch dennoch modernen Instrumentes. Heutzutage werden ausschließlich High-End Bauteile von führenden Markenherstellern verbaut, die dem Produkt einen exzellenten Klang, handwerkliche Qualität, eine wunderbare Bespielbarkeit und daraus resultierend eine enorme klangliche Vielseitigkeit verleiht, denn die Grazioso bietet eine breite Klang-Palette – perfekt Bühne wie Studio.

Leider ist der Eintrag nur auf English und Česky verfügbar.

(Česky)

Snímače Seymour Duncan

Snímač Seymour Duncan SSL-6 je výtečným spojencem pro hraní texaského blues a klasického i tvrdšího rocku. Jedná se o jednocívkový snímač s hřejivými odstíny tónů. Snímač SSL-6 v kalibrovaném setu instalujeme do pozic u krku a na střed. Seymour Duncan SH-4 je celosvětově nejoblíbenějším humbuckerem. Poskytuje agresivní třaskavý výstup, ale zachovává zpěvné výšky a tu pravou rovnováhu mezi sustainem a distortion.

Na model Grazioso II JT lze objednat následují kombinace snímačů:

  • Seymour Duncan: SSL-6 bridge, SSL-2 middle, SSL-2 neck
  • Seymour Duncan: SH-4 / TB-4 bridge, SSL-6 middle, SSL-6 neck
  • No Brand Minihumbucker bridge, middle, neck

Kobylka Schaller STM

Tento nástroj je vybaven kobylkou Schaller STM. Jedná se o produkt té nejvyšší jakosti od legendárního německého výrobce. Kobylku lze nastavit výškově, samozřejmostí je i možnost intonačního doladění a navíc lze nastavit rozteče strun. Kobylku lze nastavit výškově, samozřejmostí je i možnost intonačního doladění a navíc lze nastavit rozteče strun.

Tremolo Grazioso Custom Vibrato

Vibrace všemožných druhů zajišťuje zakázkové Vibrato vyrobené dle návrhů z padesátých let. Pro ty, kteří hledají vintage nádech svého nástroje je to jasná volba!

Rolny (držáky řemene) Schaller Security Locks

Aby Vaše kytara dobře seděla na rameni i při tom nejbláznivějším pohybu, zajišťují zamykací držáky řemene Schaller Security Locks. Po celá desetiletí jsou zamykací rolny Schaller ve světovém měřítku nejpoužívanějším produktem svého druhu. Odolnost tohoto systému je vyhlášená a především prověřená celou řadou profesionálů i amatérů, kteří své nástroje nešetří.

Ladící mechaniky Gotoh SG381

Klasika od japonské firmy Gotoh. SG381 patří mezi nejprodávanější ladící mechaniky na světě. Převod 1:16 je lubrikován speciálním mazivem pro dlouhodobou funkčnost bez jakékoliv údržby.

Struny D´Addario

Všechny nástroje Jolana jsou standardně vybaveny strunami D’Addario EXL110″. Tyto vysoce kvalitní struny jsou přesně navíjeny z niklované oceli na pečlivě tažené šestihranné jádro s vysokým obsahem uhlíku. Výsledkem jsou struny s dlouhotrvajícím výrazným tónem a vynikající intonací, které jsou ideální pro nejrůznější hudební styly.

Möchten Sie eine Jolana Gitarre kaufen?

Gern beraten wir Sie bei der Auswahl eines für Sie passenden Produktes!
Füllen Sie dieses folgende Formular aus und senden dieses zu uns.

Name und Nachname:

Email:

Telefon:

Nachricht:

Gib den Code ein:

captcha